Про фабрику

«Фабрика Миловарні Традиції» — це прогресивне пiдприємство, яке активно розвивається, на якому проводиться мило та інші засоби гігієни і побутової хімії.

Сировина
Сировину високої
якості
Перевірені
постачальники
Натуральні
масла та жири
Природні
активні інгредієнти

МИЛОВАРНI
ТРАДИЦIЇ

• Висококваліфіковані фахівці.

• Інноваційні технології виробництва.

• Сучасне технологічне італійське обладнання.

• Оригінальна рецептура, вдало поєднує багатовікові знання і актуальні тенденції у виробництві мила.

• Високоякісна сировина.

• Значний асортимент мила та засобів побутової хімії, що продовжує оновлюватися і розширюватися.

Виробництво

Основа для виробництва нашого мила виготовляється виключно з натуральної сировини, до того ж складу більшості сортів збагачений цілющими рослинними екстрактами, які сприятливо впливають на шкіру.   Натуральний склад, висока якість, доступна ціна — ось «три кити», що лежать в основі успішного росту і розвитку фабрики «Миловарний Традиції». Стабільно високий попит на наше мило в українського споживача надихнув нас на розширення ринку збуту — тепер високоякісне мило від українського виробника можна придбати в Грузії, Білорусі, інших країнах СНД. Ми будемо і далі докладати максимум зусиль, щоб порадувати своєю продукцією наших постійних покупців і завоювати довіру нових!

Система якості

Ми з величезною відповідальністю ставимося до всіх етапів виробництва мила — від затвердження рецептури до вибору упаковки, і все ж головна увага приділяється якості нашої продукції. На фабриці впроваджена і продовжує удосконалюватися система управління якістю і безпекою продукції відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 : 2015. Вся наша продукція пройшла процедуру підтвердження відповідності вимогам Технічного Регламенту Митного Союзу і внесена до реєстру Укрсепро.

Ми гарантуємо, що кожна одиниця нашої продукції відповідає всім вимогам міжнародних стандартів якості. Завдяки постійному контролю на всіх рівнях — від закупівлі сировини до відправки товару споживачам — за своїми якісними характеристиками наше мило нітрохи не поступається існуючим на ринку аналогічним продуктам більш високої цінової категорії.