Господарське мило універсальне, класичне не містить барвників і ароматизаторів. Підходить для прання білизни, миття посуду, очищення м’яких меблів, миття рук. Перевірена класична формула на натуральній рослинній основі.

Intensive

Antibacterial

Для прання дитячої білизни

Для прання з відбілюючим ефектом

Для прання та видалення плям

Для прання універсальне

Засіб для миття посуду "Maestro"

М’яка формула ідеально підходить для сухої і чутливої ​​шкіри рук, дозволяючи відмивати навіть сильно забруднений посуд з легкістю додаючи блиск і тонкий аромат. Дуже добре сприймається шкірою і має прекрасну миючу здатність. Повністю змивається з посуду.

Ultra power

Миючі засоби з чудовими ароматами. Економне концентрований засіб ефективно при будь-якій температурі води.

Ultra sensitive

Поєднує в собі відмінну миючу здатність зі зменшеним ризиком виникнення алергії. Не сушить шкіру рук, відмінно підходить для миття дитячого посуду.

Lemon

Унікальна формула засобу для миття посуду з натуральної отдушкой лимона ефективно справляється з жирними забрудненнями, а еко-формула дбайливо ставиться навіть до самої чутливої ​​і ніжної шкіри рук.

Універсальний засіб для миття усіх підлог. Ефективно видаляє бруд і жир, чистить до блиску без розлучень, залишає свіжий запах.

Lemon

Ефективно видаляє забруднення при низьких концентраціях, не залишаючи розлучень з запахом Лемона. Особливістю рідини є те, що після чистки її не потрібно змивати.

Spring garden

Завдяки підібраній формулі має антибактеріальну дію і відмінно справляється з забрудненнями навіть на лакованому паркеті і ламінаті. Особливістю рідини є те, що після чистки її не потрібно змивати.

Універсальний засіб, здатний відмити і відіпрати практично всі! Засіб справляється з будь-якими видами забруднень і підходить для прибирання квартири, прання дитячих речей, миття посуду, рук

Delicate 1л, 0,5л

За рахунок своєї густої рідкої консистенції мило витрачається економно, а спеціальна формула, яка не містить фосфатів, барвників, активного хлору та цеолітів, дбайливо впливає на шкіру рук, попереджаючи появу роздратування або алергії.